5 marca o godz. 18:00 odbędzie się monodram Magdaleny Bochan-Jachimek w sali widowiskowej CKiS. Bilety: 35 zł normalny, 28 zł ulgowy/Karta Mieszkańca Tczewa.

Młodość marzy, dojrzałość posiada. Młodość kipi optymizmem, dojrzałość – w najlepszym wypadku – tonie w realizmie. Młodość walczy, zaś dojrzałość akceptuje. Tak jest prawie zawsze. Spektakl “Złota Rybka przed 40-tką” potwierdza, że “prawie” robi wielką różnicę.

Magdalena Bochan-Jachimek, znana trójmiejskiej publiczności z monodramu macierzyńskiego “Mamy problem”, spektaklu “Bez przesady” oraz działalności w Gdyńskim Centrum Kultury, postanowiła wziąć na warsztat własne marzenia. 26 stycznia opowie o nich po raz pierwszy w sopockim Teatrze Boto. Obśmieje te, które udało jej się zrealizować, choć nie były tego warte, i opowie o pragnieniach, które od lat zalegają w miejscu na co dzień niedostępnym dla nieznajomych. A wszystko po to, by i widzowie postawili sobie to jedno z najważniejszych życiowych pytań: “A o czym tak naprawdę marzę ja? I dlaczego tego nie realizuję?”.

Premiera 26.01.2019, Teatr BOTO

Tekst, reżyseria, produkcja: Magdalena Bochan-Jachimek

Koprodukcja: Teatr BOTO

Choreografia: Michał Cyran

Światło: Łukasz Sasko

Grafika: Anna Iliszko

Czas trwania: 50 minut

UWAGA – spektakl jest grany na scenie z widownią. Ilość miejsc jest ograniczona!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFundusze unijne – bezpłatne konsultacje!
Następny artykułWystawa Artura Kubaszewskiego LUSTRA