Szanty w Veli

Tczewska Formacja Szantowa zaprasza na powitanie lata w Veli. Koncert odbędzie się w piątek, 21 czerwca o godz. 19:00. Wstęp wolny!

Bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w lipcu w Tczewie

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Wystawa twórczości Dominika Woźniaka – 28 czerwca

Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka.

Turniej Piłki Ręcznej Plażowej – 22 czerwca

22 czerwca o godz. 10:00 zapraszamy na Turniej Piłki Ręcznej Plażowej na boisko piaszczyste na Kanonce.

„Jedynka” dziękuje za wsparcie

Szkoła Podstawowa nr 1 na Czyżykowie uzyskała wsparcie dwóch firm: ROLLMAX Sp. z o.o. oraz WOODGROUP. Dzięki otrzymanym darowiznom powstała sala do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych i...

40 lat z hakiem Piotra Bukartyka – koncert /Goście: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś – 19 czerwca

19 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert: 40 lat z hakiem Piotra Bukartyka, w którym gościnnie wystąpią: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 120 zł.

Bezpieczne wakacje – Jestem bezpieczny!

Tczewska Straż Miejska w ramach programu „Bezpieczne wakacje”  przeprowadziła w Szkole Podstawowej nr 4 zajęcia edukacyjno-profilaktyczne. Wakacje to wyczekiwane i radosne wydarzenie, to okres wzmożonej...

Europejskie Dni Archeologii – 15 czerwca

Fabryka Sztuk w ramach obchodów EDA zaprasza 15 czerwca do swojej siedziby przy ul. 30 Stycznia 4.

Ambasadorzy i Perełki Kociewia pilnie poszukiwani!

Czas płynie i kolejny, piąty, zlot Kociewiaków i miłośników Kociewia   zbliża się wielkimi krokami. W ubiegłym roku Walne Plachandry Kociewskie gościły w Pelplinie, w tczewskim powiecie. W bieżącym roku przychodzi kolej na powiat starogardzki. Organizatorzy tegorocznych plachandrów zapraszają 14 września br. do Arboretum Wirty w gminie Zblewo na Jarmark Kociewski i … 5. Walne Kociewskie Plachandry! Jak co roku, podczas zlotu kociewiaków i miłośników Kociewia będą ogłaszani Ambasadorowie Kociewia i Perełki Kociewia.

26. edycja Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego – 9 czerwca

W niedzielę 9 czerwca 2024 uczestnicy 26. edycji Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego (oraz hulajnogowego, rolkowego i longboardowego) w pięciu barwnych peletonach wyruszą na blisko 230 km tras Pomorza, aby po kilku godzinach zjechać do centrum Trójmiasta - na Wielki Finał do Parku Sopockie Błonia. Jak co roku będziemy wspólnie świętować w gronie wielkiej, rowerowej rodziny i rozmawiać o problemach roweryzacji Pomorza! - jednocześnie promując i zachęcając do użytkowania roweru jako najzdrowszego środka komunikacji przyjaznego miastu! 26. edycja WPR - po raz trzeci - będzie miała dwa dodatkowe wydarzenia towarzyszące we Wrzeszczu Dolnym i Wrzeszczu Górnym.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
531SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content