Remont wiaduktu w ul. 30 Stycznia – utrudnienia od 1 lipca

Starostwo Powiatowe w Tczewie informuje, że w związku z remontem wiaduktu drogowego nad linią kolejową PKP w ciągu ul. 30 Stycznia w Tczewie od...

IV sesja Rady Miejskiej – 27 czerwca

Porządek obrad  IV sesji Rady Miejskiej w Tczewie na dzień 27 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 w Tczewie Część pierwsza: Otwarcie sesji i powitanie gości. Sprawdzenie...

Festiwal Skoków – 22 czerwca

Zapraszamy na Festiwal Skoków im. Elżbiety Korolewskiej, który odbędzie się 22 czerwca na stadionie lekkoatletycznym im. Alfonsa Guzińskiego przy ul. Bałdowskiej. Początek zawodów o godzinie 11.00. Zawody organizowane są pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa, a organizatorami są: Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji Spółka z o.o., Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie i Międzyszkolny Klub Sportowy Sambor Tczew.

Archeologiczny weekend

W ostatni weekend obchodzono Europejskie Dni Archeologii (#EDA) – w Polsce koordynowane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa. Była to okazja do odkrywania tajemnic przeszłości, poznawania historii oraz eksplorowania dziedzictwa kulturowego poprzez różnorodne aktywności i wydarzenia prowadzone przez muzea, instytuty naukowe, instytucje kultury czy też fundacje.

Szanty w Veli

Tczewska Formacja Szantowa zaprasza na powitanie lata w Veli. Koncert odbędzie się w piątek, 21 czerwca o godz. 19:00. Wstęp wolny!

Bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w lipcu w Tczewie

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Wystawa twórczości Dominika Woźniaka – 28 czerwca

Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka.

Turniej Piłki Ręcznej Plażowej – 22 czerwca

22 czerwca o godz. 10:00 zapraszamy na Turniej Piłki Ręcznej Plażowej na boisko piaszczyste na Kanonce.

40 lat z hakiem Piotra Bukartyka – koncert /Goście: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś – 19 czerwca

19 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert: 40 lat z hakiem Piotra Bukartyka, w którym gościnnie wystąpią: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 120 zł.

Jak uzyskać zwolnienie z podatku dochodowego – spotkanie dla przedsiębiorców

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz prezydent Tczewa i wójt gminy Tczew zapraszają przedsiębiorców na spotkanie dotyczące możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego na 14...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
531SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content