Budżet Obywatelski Tczewa 2025 – projekty po weryfikacji merytorycznej

Zakończona została ocena merytoryczna (wcześniej także formalna) wniosków zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Tczewa.  Ocenie merytorycznej podlegało 26 wniosków, 13 przeszło weryfikację pozytywnie i zostanie...

Szanty w Veli

Tczewska Formacja Szantowa zaprasza na powitanie lata w Veli. Koncert odbędzie się w piątek, 21 czerwca o godz. 19:00. Wstęp wolny!

Wystawa twórczości Dominika Woźniaka – 28 czerwca

Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka.

40 lat z hakiem Piotra Bukartyka – koncert /Goście: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś – 19 czerwca

19 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert: 40 lat z hakiem Piotra Bukartyka, w którym gościnnie wystąpią: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 120 zł.

Półkolonie w szkołach podstawowych

W siedmiu samorządowych szkołach podstawowych organizowane są półkolonie letnie. Półkolonie odbędą się w następujących terminach: - 24.06-5.07 – Szkoła Podstawowa nr 5 (50 osób) - 1.07-12.07 –...

Europejskie Dni Archeologii – 15 czerwca

Fabryka Sztuk w ramach obchodów EDA zaprasza 15 czerwca do swojej siedziby przy ul. 30 Stycznia 4.

Ambasadorzy i Perełki Kociewia pilnie poszukiwani!

Czas płynie i kolejny, piąty, zlot Kociewiaków i miłośników Kociewia   zbliża się wielkimi krokami. W ubiegłym roku Walne Plachandry Kociewskie gościły w Pelplinie, w tczewskim powiecie. W bieżącym roku przychodzi kolej na powiat starogardzki. Organizatorzy tegorocznych plachandrów zapraszają 14 września br. do Arboretum Wirty w gminie Zblewo na Jarmark Kociewski i … 5. Walne Kociewskie Plachandry! Jak co roku, podczas zlotu kociewiaków i miłośników Kociewia będą ogłaszani Ambasadorowie Kociewia i Perełki Kociewia.

26. edycja Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego – 9 czerwca

W niedzielę 9 czerwca 2024 uczestnicy 26. edycji Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego (oraz hulajnogowego, rolkowego i longboardowego) w pięciu barwnych peletonach wyruszą na blisko 230 km tras Pomorza, aby po kilku godzinach zjechać do centrum Trójmiasta - na Wielki Finał do Parku Sopockie Błonia. Jak co roku będziemy wspólnie świętować w gronie wielkiej, rowerowej rodziny i rozmawiać o problemach roweryzacji Pomorza! - jednocześnie promując i zachęcając do użytkowania roweru jako najzdrowszego środka komunikacji przyjaznego miastu! 26. edycja WPR - po raz trzeci - będzie miała dwa dodatkowe wydarzenia towarzyszące we Wrzeszczu Dolnym i Wrzeszczu Górnym.

Rodzinny Dzień Dziecka nad Wisłą – 8 czerwca

Caritas Diecezji Pelplińskiej organizuje "Rodzinny Dzień Dziecka". Impreza odbędzie się w sobotę, 8 czerwca, na bulwarze nadwiślańskim w Tczewie w godz. 11.00-17.00.

Galeria dziecka – 13 czerwca

W Fabryce Sztuk zostanie otwarta Galeria Dziecka - 13 czerwca o godz. 17:00.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
531SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content