Zużyte opony to nie odpady komunalne

Zużyte opony nie są odpadami komunalnymi. Za pozostawienie porzuconych opon w miejscach do tego nieprzeznaczonych np. przy wiatach śmietnikowych, pojemnikach na odpady komunalne - grozi kara grzywny w wysokości nie mniejszej niż 500 zł. (art. 145 Kodeksu wykroczeń)

Dodatkowe pojemniki w okresie świąteczno-noworocznym

W związku ze wzmożonym zapełnianiem kontenerów w okresie świąteczno-noworocznym zostaną dostawione dodatkowe pojemniki na niżej wymienionych adresach.

Odbiór choinek

W okresie od 1 stycznia do 15 lutego 2024 r. odbiór choinek odbywać się będzie na telefoniczne zgłoszenie mieszkańców (tak jak odpady wielkogabarytowe).

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

Firma Clean-Bud informuje, że w  związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, wszystkie odpady tj. (odpady zmieszane, popiół oraz selektywne tj. plastik, papier, szkło...

Umyją pojemniki na odpady

Firma Clean-Bud, odpowiedzialna za odbiór odpadów od mieszkańców Tczewa, rozpoczyna akcję mycia pojemników na odpady. Działania będą prowadzone według załączonego harmonogramu.

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

W związku z nadchodzącym Świętem Wniebowzięcia NMP zmieni się harmonogram odbioru odpadów. Odpady komunalne oraz gromadzone selektywnie, w tym także odpady zielone będą odbierane: 15.08.2023 r...

Przetarg „śmieciowy” ogłoszony

Został ogłoszony przetarg na wywóz odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Tczewa.

Umyją pojemniki na odpady

Firma Clean-Bud, odpowiedzialna za odbiór odpadów od mieszkańców Tczewa, rozpoczyna wiosenną akcję mycia pojemników na odpady. Działania będą prowadzone według załączonego harmonogramu:

Zmiana w harmonogramie odbioru odpadów

W związku z nadchodzącym Świętem Pracy oraz Świętem Konstytucji 3 Maja przewidujemy następujący porządek w odbiorze odpadów. Odpady komunalne oraz gromadzone selektywnie, w tym także...

Zmiana harmonogramu odbioru odpadów

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy zmienieni się harmonogram odbioru odpadów: Odpady komunalne odbierane: 10 kwietnia – odebrane zostaną 11 kwietnia 11 kwietnia – odebrane zostaną...

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
531SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content