#tczewpomaga

Ukrainie

Aktualności / Новини

Zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci z Ukrainy – nabór

Centrum Kultury i Sztuki ogłasza nabór na zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą”.

CKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”

Centrum Kultury i Sztuki od stycznia do czerwca 2023 r. realizuje projekt skierowany do dzieci i młodzieży z Ukrainy finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 14.1 integracja Imigrantów, projekt pn. „Pomorskie z Ukrainą”.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na projekcję filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – programu wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego i realizowany wspólnie z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. W ramach projektu odbędą się projekcje filmów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku wczesnoszkolnym.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Projekcje filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – program wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego, program realizowany z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. 

Kiermasz ukraińskich towarów, prezentacja filmu – 15 lipca w CKiS

Społeczność ukraińska w Tczewie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższy piątek 15 lipca, o godzinie 16:00 w parku za Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się jarmark charytatywny.

Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę – 31 maja w Domu Przedsiębiorcy

Zapraszamy na spotkanie uchodźców z Ukrainy, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą Polsce. Uczestnicy skorzystają z porad i konsultacji w zakresie przepisów oraz zasady prowadzenia działalności w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w obecności tłumacza.

Szukasz pomocy, chcesz pomóc lub oferujesz pomoc?

ШУКАЄТЕ ДОПОМОГИ, ХОЧЕТЕ ДОПОМОГТИ ЧИ ЗАПРОПОНУВАТИ ДОПОМОГУ?

Вам потрібна допомога?

Безкоштовні освітні сайти

поділіться

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content