Ruszyła rejestracja firm i pracowników do 8 edycji konkursu Rowerem do Pracy

Rozpoczynamy VIII edycję konkursu „Rowerem do Pracy”. Konkurs ma na celu promocję roweru jako codziennego środka transportu. Pracownicy zatrudnieni w firmach z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa mają szansę zawalczyć o lepszą kondycję, świeższe powietrze i miasto bez korków.

Szukamy wykonawcy badań wzroku u 10-latków

Ogłosiliśmy konkurs, który wyłoni realizatora „Programu wczesnego wykrywania wad wzroku u dzieci w wieku 10 lat (urodzonych w 2014 roku) zamieszkujących na terenie Gminy Miejskiej Tczew ”.

LUX MED zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej – 3 stycznia

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ (etap podstawowy).

VI Powiatowy Festiwal Zdrowia „Żyj zdrowo i bez nałogów” już za nami!

5 grudnia odbył się VI Powiatowy Festiwal Zdrowia pod hasłem „Żyj zdrowo i bez nałogów” w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie.

Zdrowie psychiczne – informator

Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w powiecie tczewskim dostępny jest na stronie Powiatu Tczewskiego: https://www.powiat.tczew.pl/zdrowie-psychiczne.html 

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach oraz Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach

W dniu 18 listopada obchodzimy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EDWA), ustanowiony przez Komisję Europejską w 2008 roku, natomiast w dniach 18-24 listopada b.r. trwają obchody Światowego Tygodnia Wiedzy o Antybiotykach. Celem tych inicjatyw jest promowanie wiedzy na temat odpowiedzialnego stosowania antybiotyków oraz zwiększenie świadomości, jakim zagrożeniem dla zdrowia każdego z nas jest zjawisko antybiotykooporności.

Badanie wzroku u 10-latków – czas na zgłoszenia

Zachęcamy rodziców tczewskich 10-latków, aby zapisywali dzieci na profilaktyczne badania wzroku, finansowane przez Samorząd Miasta Tczewa.

Wielkie zawody „starych” pływaków Szkoły Sportowej, czyli „50 m dowolnym na 50 lat SSP2 Tczew”

Wielkie zawody "starych" pływaków Szkoły Sportowej. W dniu 14.10.2023, na obiekcie TCSiR odbyły się pływackie zawody sentymentalne "50 m dowolnym na 50 lat SSP2 Tczew".

Wrzesień to miesiąc świadomości FASD

Dziewiątego września obchodzimy Światowy Dzień FASD/FAS. Data wydarzenia nie jest przypadkowa - cyfra 9 nawiązuje do dziewięciu miesięcy ciąży. Ciąża to okres, w którym...

Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED w sierpniu – Gniew i Tczew

W ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi zapraszamy do mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED - 16 sierpnia w godzinach od 9.00 do 15.00 przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17 w Tczewie.

Miasto Tczew - społeczność

3,540FaniLubię
1,229ObserwującyObserwuj
546SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content