Dzisiaj odbył się pierwszy, eliminacyjny turniej z cyklu „Mistrzostwa Osiedli” w piłce nożnej organizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn. Mecze zostały rozegrane w jednej grupie systemem „każdy z każdym”. W dniu dzisiejszym najlepsi okazali się zawodnicy z zespołu FC Mocny Gaz, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Dzisiejsze zwycięstwo dało drużynie awans do piątkowego turnieju finałowego.

Przypominamy, że w zawodach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych urodzeni w latach 2011 i młodsi. Turniej rozegrany będzie w kategorii open, bez podziału na płeć czy dalsze kategorie wiekowe – dopuszcza się drużyny mieszane. Drużynę stanowi maks. 9 osób – 5 zawodników + bramkarz oraz 3 rezerwowych. Zawodnicy nie muszą być z jednego osiedla. Wszyscy zawodnicy muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego oraz pełnoletniego opiekuna drużyny podczas trwania turnieju. WAŻNE – obuwie obowiązujące podczas turnieju to trampki, turfy itp. –nie dopuszcza się gry w korkach piłkarskich.

Zapraszamy na kolejne dwa turnieje eliminacyjne, które odbędą się już jutro i pojutrze:

09.07.2024 ORLIK na Terenie Rekreacyjnym przy ul. Andresena w Tczewie, Weryfikacja – godz. 09:30, Rozpoczęcie zawodów – godz.10:00.

10.07.2024 ORLIK przy Zespole Szkół Branżowych ul. Czyżykowska 17 w Tczewie, Weryfikacja – godz. 09:30, Rozpoczęcie zawodów – godz.10:00.

TURNIEJ FINAŁOWY  (dla zwycięzców eliminacji) odbędzie się 12.07.2024 ORLIK przy SP 2 w Tczewie ul. Gdańska 2, Weryfikacja – godz. 09:30, Rozpoczęcie zawodów – godz.10:00.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi – kontrole
Następny artykułSpotkanie z Martyną Stawiszyńską – 16 lipca w MBP