To już jest koniec… zgodnie ze słowami piosenki, musiał kiedyś nadejść ten czas, czas zakończenia premierowej edycji Tczewskiej Ligi Siatkówki.

ZABRZMIAŁ WIĘC OSTATNI GWIZDEK, czas więc na ostatni epizod tego wieczoru czyli rozdanie nagród, oficjalne zakończenie sezonu I edycji Tczewskiej Ligi Siatkówki i….

Nagrody wraz z Prezesem Tczewskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. panem Piotrem Wojciechowskim wręczył nowo wybrany prezydent miasta Tczewa pana Łukasz Brządkowski. Jako pierwsze zostały wręczone nagrody indywidualne dla najlepszej/ego rozgrywającej/ego, blokującej/ego i atakującej/ego. Najlepszą rozgrywającą została Justyna Szlija  z EGS-u najlepszym blokującym Łukasz Dolny z Team 4 Fun, a najlepszym atakującym Paweł Kędra z ekipy Jak Wino.

Następnie rozdane zostały medale i puchary dla trzech najlepszych drużyn i tak trzecie miejsce zajęła ostatecznie drużyna Pszczółek Tomka, na drugim miejscu EGS a zwycięzcą została liderująca przez większość rozgrywek drużyna Team 4 Fun.

Warto zaznaczyć, że dwie pierwsze ekipy zaliczyły zaledwie po jednej porażce, a różnica między nimi wyniosła minimalną możliwą różnicę punktową czyli zaledwie jedno oczko.

Dalsza kolejność: czwarte miejsce Mocny Skład, na piątym uplasowała się walcząca o podium do samego końca drużyna Jak Wino. Na szóstym już ze sporą stratą punktową do pozostałej stawki drużyna Przyjaciół z boiska, dla której to jedno oczko wywalczone w przed ostatniej kolejce pozwoliło zająć właśnie szóste miejsce wyprzedzając plasujące się na siódmym miejscu ekipy LHM-u i na ostatnim Jednorożców.

Sporo grania, jeszcze więcej emocji, duże zainteresowanie wśród kibiców którzy licznie zasiadali na trybunach w każdej z siedmiu kolejek.

To już jest koniec, tak zaczynało się podsumowanie następnie pojawiły się magiczne trzy kropeczki, które zwiastują że to jednak nie musi być koniec. Wszyscy zebrani do końca zawodnicy i kibice czekali na słowa prezesa co dalej z rozgrywkami i doczekali się deklaracji, że od października ruszy druga edycja TLS w powiększonym składzie. Co oznacza jeszcze więcej grania, a dla występujących w tej edycji drużyn możliwość dalszej rywalizacji. Czekamy zatem do października a drużyny które wystąpiły do tej pory na boiskach hali ZSB  mają czas na szlifowanie formy przed kolejnym sezonem.

Wszystkie wyniki i klasyfikacja pod linkiem:

https://tcsir.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home

Serdeczne podziękowania  dla Patryk Niewiadomski za foto relację z Ligi J

Patryk Niewiadomski – Foto:

https://patrykniewiadomskiphoto.myportfolio.com

https://www.facebook.com/pknfotoREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKiermasz z niespodziankami – cegiełka dla Radka
Następny artykułDotacje dla organizacji pozarządowych na wypoczynek letni