W pierwszym tygodniu ferii zorganizowano gry i zabawy na lodzie, gdzie można było zagrać w hokeja, opanować podstawy jazdy na łyżwach czy po prostu pojeździć slalomem.Kolejnym tematem był tenis. Frekwencja na zajęciach zaskoczyła wszystkich. Limit 8 osób był wyczerpany na 30 minut przed zajęciami. Dzięki uprzejmości i doświadczeniu prowadzącego udało się temu zaradzić i wszyscy chętni mogli zapoznać się z dyscypliną. Ze względu na tak duże zainteresowanie zajęciami, TCSiR zdecydował się na dodatkowe zabawy, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W drugim tygodniu ferii dzieci i młodzież opanowały mały basen oraz salkę fitness. Zajęcia na salce fitness cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na twarzach ćwiczących oraz prowadzącej widać było uśmiech. Można odnieść wrażenie, że zajęcia były za krótkie, bo dzieci niechętnie opuszczały salę.

Na basenie również limit miejsc został szybko zapełniony. W tym przypadku wdrożono plan awaryjny, całość chętnych podzielono na dwie grupy i bardziej zaznajomione z wodą dzieci mogły poszaleć na dużym basenie.

Z oferty z animatorami skorzystało łącznie:


– gry i zabawy na lodowisku: 106 osób, 

– szkółka tenisa: 40 około osób, 

– gry i zabawy fitness : 30 osób, 
– gry i zabawy basen na małym basenie 34 osoby.

Oprócz zajęć z animatorami  w ramach akcji można było skorzystać z promocyjnych wejść na lodowisko czy basen. Standardowo największym zainteresowaniem cieszyło się lodowisko.

Tylko podczas ferii zimowych lodowisko odwiedziło około 2500 osób!

Serdecznie dziękujemy naszym klientom za tak liczną frekwencję.

TCSiRREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułCKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”
Następny artykułPunkowy wieczór w CKiS – Chałturka, Blind Box, Garaż 37 – 4 lutego