6 października o godz. 20:00 odbędzie się koncert Oyate oraz Zespół Super Potwór w Klubie Muzycznym CKIS. Bilety w cenie 30 zł.

OYATE

Korzenny postpunk urozmaicony wpływami kultury Indian Ameryki północnej. Pierwszą płytę “Uff…” wydał Pasażer Records w 2021 a drugą “Hihi” Zima Records rok później. Idą za ciosem i w tym roku pojawiła się nagrana na setkę epka „79/100”. Mitakuye Oyasin!

www.oyate.pl

https://www.facebook.com/indianpunkband

https://www.instagram.com/oyate_indianpunkband/

SUPER POTWÓR

Zespół Super Potwór powstał w 2011 roku w Rumi. Członkowie kapeli szukając swojej “szufladki” od początku wiedzieli że ma być to punkrock. Ma być szybko, melodyjnie i z przytupem. Z dużą ilością chórów i solówek gitarowych. Z brudem ale i rock’and’rollowym zacięciem. Chcieli się jednak jakoś wyróżnić na scenie, a że teksty zaczęły coraz częściej wędrować w rejony horrorów klasyB, opowieści o seryjnych mordercach i gumowych potworach, po woli zaczęli określać to co robią HorrorPunkiem. No i tak zostało do dziś. Na swoim koncie Super Potwór ma trzy produkcje, zrealizowane 100%w duchu DIY, wszystkie za darmo do odsłuchania w serwisach typu YouTube, Spotify, Bandcamp czy SoundCloud.

Aktualny skład tworzą:

Wojtek aka Jaws Zombi – voc

Rafał aka Tobi Tasak – perc

Jędras aka Scarry Jerry – bass

Mariusz aka Piorunujący Mariusz – git solo

Przemysław aka Potworny Przemek – git

Płyta Bistro Makabra:

https://www.youtube.com/results?search_query=super+potw%C3%B3r+bistro+makabrra

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMiędzypokoleniowe wakacje dla podopiecznych świetlicy środowiskowej
Następny artykułWybory parlamentarne – transport dla niepełnosprawnych