W ramach realizacji projektu “Wakacje międzypokoleniowe” dzieci ze świetlicy środowiskowej oraz seniorzy wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w” Stacji Wygoda” mieszczącej się 7 km od Tczewa. Była to wycieczka w plenerze pod hasłem: „Akcja integracja w stylu indiańskim”.

Dzieci poznały legendę plemienia w Tipi. Uczestniczyły w grze terenowej TROPICIELE ŚLADÓW, uczyły się tańca indiańskiego. Kolejnym punktem była jazda na konnych kukiełkach – Hobby Horsing – nauka trzech podstawowych technik jazdy oraz udział w zawodach. Przy ognisku posiliły się kiełbaskami oraz słodkimi ciasteczkami. Dzieci miały również czas wolny na placu zabaw i boiskach do koszykówki oraz piłki nożnej. Zabawa była wspaniała, a wrażenia niezapomniane. Kolejne działania międzypokoleniowe udały się w stu procentach😍
Dziękujemy wszystkim i mamy nadzieję, że zobaczymy się znowu 🙂

Projekt dofinansowany w ramach Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz Powiat Tczewski i Fundacja Pokolenia. “Wakacje międzypokoleniowe” to jeden z projektów realizowanych przez PKPS w Gdańsku.

(organizator)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWykonanie napisu przestrzennego 3D Tczew z elementami Gryfa
Następny artykułOYATE i SUPER POTWÓR – koncert 6 października