Konkurs na logo powiatu tczewskiego

186

Starosta Powiatu Tczewskiego Mirosław Augustyn zaprasza do udziału w konkursie polegającym na opracowaniu projektu graficznego – logo powiatu tczewskiego, które stanie się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej powiatu i będzie przeznaczone do celów promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych.

Logo w szczególności wykorzystywane będzie na materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej.

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych będących obywatelami Polski, a w szczególności: twórców, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda finansowa.

Zgłoszone w konkursie projekty powinny się charakteryzować wysokim poziomem artystycznym spełniającym jednocześnie rolę marketingową oraz informacyjną, ujmującą w sposób syntetyczny, a zarazem czytelny charakter powiatu tczewskiego.

Nadmieniamy, iż zwycięzca konkursu będzie zobowiązany do podpisania umowy przeniesienia praw autorskich. Zwycięzca konkursu zobowiązany będzie także do wykonania księgi znaku logo bez oddzielnego wynagrodzenia.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć w regulaminie, który stanowi załącznik do uchwały nr 239/682/2022 zarządu powiatu tczewskiego z dnia 24 listopada 2022 r.

Termin nadsyłania prac mija 28 lutego 2023 r. Decyduje data wpływu do organizatora konkursu.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie edukacyjne młodzieży licealnej ze Strażą Miejską
Następny artykułTczewscy karatecy z medalami Mistrzostw Polski