5 lipca o godz. 17:30 oraz 20:30 zapraszamy na Kabaret Hrabi do sali widowiskowej CKiS. Bilety: 100-120 zł dostępne w kasie CKiS oraz internetowo na ckis.interticket.pl i biletyna.pl

Ulubieni przez tczewian artyści sceny kabaretowej ponownie wracają do Tczewa. Tym razem rozśmieszą widzów najnowszym programem pt. “Pociechy”. Zapraszamy na spektakl o godz. 17:30 lub 20:30.

Najnowszy program kabaretu Hrabi, który nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka… Albo może urąbmy jej uchyłki…
O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu.

Pociechy to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech. Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

ORGANIZATOR: Sztukoteka s.c.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPlenery malarskie – 5 i 8 lipca
Następny artykułTwórcze spotkania w CKiS – każda środa lipca i sierpnia