Zakład Usług Komunalnych oraz miejski przewoźnik PA Gryf informują, że od 1 grudnia pasażerowie komunikacji miejskiej w Tczewie mogą płacić za przejazd autobusem w aplikacji mobilnej mPay. Można ją pobrać bezpłatnie na telefon za pośrednictwem: Google Play, App Store i Huawei App Gallery.https://tczew.pl/bilety-komunikacji-miejskiej-w-tczewie-kupisz-w-aplikacji-mpay/.

Jak zapłacić za bilet w aplikacji mPay?

Krok 1:

wyszukaj aplikację mPay w sklepie Google Play, App Store lub Huawei App Gallery i zainstaluj na swoim telefonie,

Krok 2:

stwórz swoje osobiste konto, które pozwoli Ci korzystać z wielu pomocnych na co dzień funkcjonalności dostępnych w aplikacji.

Krok 3:

wejdź w zakładkę „Moje finanse” i zadbaj o środki, by móc regulować należności; w aplikacji można wybierać spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza, karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass

Krok 4:

w zakładce „Produkty i usługi” kliknij w kafelek „Komunikacja miejska” – tam krok po kroku dowiesz się jak zrealizować transakcję.

Właścicielem aplikacji, w której kupimy jednorazowe bilety komunikacji miejskiej w Tczewie, jest mPay.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPrzewóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Miejskiej Tczew do placówek oświatowych w celu realizacji obowiązku szkolnego i nauki
Następny artykuł6 grudnia otwieramy lodowisko