18 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na Koncert “Ballady na dwa serca” w wykonaniu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego do sali widowiskowej CKiS.

Program koncertu dobrany został tak, aby zaprezentować największe dzieła wielkich trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego , których to twórczość wyróżnia się dużą emocjonalnością oraz wymownością tekstów. Podczas koncertów – w polskich tłumaczeniach – duet wyśpiewuje wiele wzruszających ballad tych artystów, takich jak: Modlitwa, Pożegnanie Polski, Aleksander Siergiejewicz Puszkin, Piosenka o piechocie, Niebieski balonik. Ponadto koncert okraszony zostanie muzycznymi impresjami z autorskiego repertuaru Andrzeja i Dominiki oraz zapomnianymi pieśniami, które rozbrzmiewały na polskiej scenie w latach 60-tych.

Andrzej Korycki, członek legendarnego zespołu Stare Dzwony. W świecie muzycznym zasłynął przede wszystkim jako twórca utworów: Magda, Yacht Rock&Roll, Struna za struną, Chciałem być żeglarzem. Charyzmatyczny wirtuoz głosu i gitary, w ujmujący sposób zjednujący sobie ludzi, pasjonat, który w niepowtarzalny sposób ukradkiem przemyca do muzyki spokój i ciszę. Obecnie Andrzej występuje w duecie z Dominiką Żukowską, z którą wspólnie śpiewa utwory autorskie, tradycyjne pieśni o morzu oraz współczesne pieśni kubryku.

Bilety kupisz tutaj

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91299/Tczew/Andrzej+Korycki+i+Dominika+Żukowska/

https://biletyna.pl/koncert/Dominika-Zukowska-i-Andrzej-Korycki-Ballady-na-dwa-serca/Tczew#bilety

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł„Dziadek do Orzechów” Królewski Balet Klasyczny – 26 listopada w CKiS
Następny artykułSposób na Blondynkę…?! – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – 3 grudnia