Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A  GRYF Sp. z o.o. informują, że od 11 kwietnia (sobota) (sobota), z powodu epidemii koronawirusa, zmianom ulegają rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

– W dni powszednie od godz. porannych do godz. ok. 8.00 autobusy będą kursowały tak jak obecnie. Od godz. ok. 8.00 do godz. ok. 13:30 oraz po godz.  18,00, autobusy linii 2,7,8,12 i 17 będą kursowały z częstotliwością podobną jak w dni świąteczne. Autobusy linii 1 w godz. od ok. 8.00 do ok. 13.00 nie będą kursowały. Autobusy linii 3 i 4 będą przez cały dzień kursowały z częstotliwością jak obecnie.  

– W soboty i dni świąteczne autobusy linii 3 i 4 będą kursowały jak obecnie, natomiast autobusy pozostałych linii będą kursowały wg specjalnych rozkładów jazdy. Nie będą natomiast w ogóle kursowały autobusy linii 1.

Od 14.04.2020r. (wtorek) z powodu rozpoczęcia remontu ul. Gdańskiej, na odcinku od Al. Zwycięstwa do wiaduktu 800-lecia, zmieni się trasa powrotu autobusów linii 1, 4, 6, 12, 17  do Dworca – autobusy zamiast ul. Gdańską będą wracać ulicami Sobieskiego, Niepodległości i Al. Zwycięstwa.

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne na stronie internetowej  www.komunikacja.tczew.pl oraz aplikacji mobilnej „myBus online” oraz w dużej gablocie na terenie Transportowego Węzła Integracyjnego.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułDo tczewian trafi 30 tysięcy przyłbic dla ochrony przed koronawirusem
Następny artykuł125 tabletów trafi do uczniów tczewskich szkół