Za nami XIX Gala Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku, która odbyła się 28 września 2022 roku w Centrum Kultury i Sztuki. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem “Senior na Dzikim Zachodzie”.

W tegorocznej edycji o koronę ubiegało się siedmioro kandydatów (4 panie oraz 3 panów) w wieku od 62 do 79 lat.  Galę tegorocznych wyborów poprowadziła Jolanta Jank oraz Karolina Jank.

Uczestnicy Wyborów zaprezentowali dwie scenki. Pierwsza była odzwierciedleniem oryginału Fredra Zinnemana pt. “W samo południe”, który przez niektórych koneserów kina uważany jest za najlepszy western wszech czasów. Druga scenka opowiadała historię Alberta i jego rodziny. Misterzy zaprezentowali się także w strojach wieczorowych.

Jury w składzie: Julita Jakubowska, Bożena Szczepańska, Barbara Dobrowolska, Sławomir Ciskowski, Tomasz Hildebrandt po długiej i burzliwej naradzie wybrało zwycięzców XIX edycji Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku 2022.

Laureatami tegorocznych WYBORÓW zostali:

Miss Złotego Wieku – Lidia Kowalska
Mister Złotego Wieku – Tadeusz Dąbkowski


Miss Rancza- Maria Bałachowska
Miss Prerii – Lidia Kowalska

Mister Dzikiego Zachodu – Tadeusz Dąbkowski

Mister Przygody – Gerard Tobiański

Miss Saloonu – Ewa Kaliszuk

Mister Country – Antoni Tymoszewski

Miss Kankana i Miss Gracji i Elegancji – Mary Montegu

Grupa niezawodnych sponsorów, jak co roku, ufundowała wiele cennych nagród dla seniorów. To wspaniale, że zawsze można liczyć na niezawodnych darczyńców! Inicjatorem i pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku jest Pani Julita Jakubowska – prezes Zarządu Miejskiego PKPS w Tczewie.

MOPSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie autorskie w bibliotece z Magdaleną Witkiewicz
Następny artykułHIP-HOP ESSENCE:  freestyle, jam, koncerty – Herbiarz (Gdynia), Miejska Narracja (Gdańsk), JotZet (Tczew) – 8 października