13 kwietnia 2023 roku Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie organizuje VII Tczewskie Targi Pracy! W tym roku targi odbędą się na Hali Sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie (w ramach, której funkcjonuje Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie). W targach będzie można uczestniczyć w godzinach od 10:00 do 12:00.

Miejsce targów to nie jedyna nowość względem poprzednich edycji. Zmienia się również organizacja wystawców. W tym roku po raz pierwszy podzielimy wystawców na pięć stref tematycznych:

1. strefa pracy – obejmie pracodawców oraz agencje zatrudnienia, które będą proponować wolne miejsca pracy. Będą z niej mogły skorzystać osoby poszukujące zatrudnienia oraz uczniowie kończący wkrótce naukę w szkołach zawodowych i średnich.

2. strefa mundurowa – to strefa, w której wolne etaty będą proponowały służby mundurowe. Zapraszamy do niej osoby zainteresowane pracą zawodową w jednostkach mundurowych.

3. strefa rozwoju – do tej strefy zaprosiliśmy sąsiadujące z nami powiatowe urzędy pracy, które będą prezentować dostępne oferty pracy. Oprócz ofert lokalnych będą również te zagraniczne – dzięki specjalistom z sieci EURES. Do dyspozycji będą też nasi doradcy zawodowi. Ponadto przewidujemy innych uczestników, którzy zaprezentują swój wachlarz pomocy.

4. strefa biznesu – to ukłon w stronę osób, które rozważają założenie własnej firmy. Ze strefy mogą skorzystać również osoby, które już prowadzą firmę! Do Waszej dyspozycji będą urzędy, fundacje / stowarzyszenia wspierające biznes, firmy świadczące usługi marketingowe i księgowe. Warto skorzystać!

5. strefa zdrowia – skorzystasz w niej z bezpłatnych porad dietetyka, fizjoterapeuty oraz przedstawicieli służby zdrowia. Odwiedzający będą mogli skonsultować się z dostępnymi specjalistami.

Do udziału w targach zapraszamy zatem osoby poszukujące zatrudnienia, osoby zamierzające założyć własną firmę, młodzież kończącą szkołę zasadniczą zawodową lub średnią, przedsiębiorców poszukujących pracowników.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://tczew.praca.gov.pl/-/20366480-vii-tczewskie-targi-pracy

Patronat honorowy na targami objął Starosta Tczewski – Pan Mirosław Augustyn. Natomiast patronat medialny: Radio Tczew, Telewizja Tetka oraz Gazeta Tczewska.

Zapraszamy na VII Tczewskie Targi Pracy!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Ręczną
Następny artykułPunkty Obsługi Klienta Karty Mieszkańca Tczewa – zmiana godzin otwarcia