Usuwanie azbestu – wykonawca wyłoniony

188

Na wykonawcę prac związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest w ramach konkursu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Tczew” w 2023 roku wybrano firmę: „ECO-POL” sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dworcowej 9, 86-120 Pruszcz Gd. Numer telefonu do wykonawcy usługi: (52) 330 80-65.

Nabór  wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest odbył się w październiku w 2022 roku. Planowana ilość wyrobów do usunięcia wynosi około 30 Mg. 

Prosimy wnioskodawców o współpracę z firmą „ECO-POL” sp. z o. o. i spełnienie wszystkich warunków koniecznych do wykonania usługi usuwania wyrobów zawierających azbest w zakresie przedstawionym we wnioskach.

Od 2017 roku Miasto Tczew realizuje program „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Tczew”. Dotychczas usunięto 81 Mg wyrobów zawierających azbest. 

Realizacja zadania współfinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFestyn Samorządowo-Komunalny – 27 maja od godz. 16.00
Następny artykułLVIII sesja Rady Miejskiej w Tczewie –  25 maja