Twórcze spotkania  to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku – skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Po raz kolejny spotkamy się – aby tworzyć, działać i bawić się!

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku – za CKIS!

TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. START o godz. 10.00.

Uwaga!  Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

LIPCOWY PLAN DZIAŁAŃ:

 06.07.2022  Twórcze Spotkania w CKIS – „Łąka pełna barw” – warsztaty plastyczne Podczas pierwszego twórczego spotkania pragniemy przywitać najpiękniejszą porę roku – lato. Skupimy się  na letniej łące pełnej kolorów i magii 🙂 Będzie magicznie, bo malować będziemy na folii 🙂  
13.07.2022  Twórcze Spotkania w CKIS – „Miejski zielnik zabawowy” – Dzicy Przyrodnicy Podczas spotkania pozachwycamy się zieleniną, która rośnie na trawnikach w samym środku miasta. Rośliny te wykorzystamy do pobudzenia dziecięcej (i dorosłej) kreatywności. Pobawimy się ich kolorami, powyplatamy z nich bransoletki i ułożymy kwietne obrazki. Nie zabraknie też dawki wiedzy o naszych miejskich chwastach, podanej w bardzo przystępnej formie zabawy!
20.07.2022  Twórcze Spotkania w CKIS – „Kolorowo i tanecznie”  Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy  staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę
27.07.2022  Twórcze Spotkania w CKIS   „Fantastyczny świat przyrody”  W czasie tych warsztatów będziemy szukali inspiracji do działań plastycznych w otaczającym nas świecie przyrody. Cudowna przyroda + Wasza wyobraźnia  = fantastyczne prace.

SIERPNIOWY PLAN DZIAŁAŃ:

03.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS – „Muzycznie”  Gdzie mieszka muzyka? W ramach tego spotkania proponujemy wspólne odkrywanie świata muzyki poprzez zabawę z wykorzystaniem między innymi instrumentów perkusyjnych, własnego ciała i kolorowej chusty. 
10.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS – „Fabryka magnesów”  Podczas tego spotkania będziemy projektować i tworzyć swoje oryginalne, autorskie magnesy!  Wystarczy puścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety.  Będzie można tez skorzystać z gotowych   wzorów.  
17.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS – „Morskie inspiracje”– warsztaty plastyczne  Morskie głębiny są zachwycające, i inspirujące. Nasze kolejne twórcze działania to podwodny  świat – ujęty w formach płaskich i przestrzennych.
24.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS – „Balonowo – bańkowe wow”  Razem z animatorkami z FIGLE MIGLE przeniesiemy Was do magicznego świata, w którym każdy będzie mógł nauczyć się tworzyć cuda z balonów oraz zapełnić niebo wielkimi bańkami mydlanymi! Czy może być piękniej? Słońce, muzyczka, balonowe animacje, a do tego mieniące się pięknymi barwami bańki XXL, które tylko mówią “złap mnie”.
31.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS – „Skrzydlate rekreacje” – Dzicy Przyrodnicy  W ostatni dzień wakacji pomachamy na pożegnanie ptakom, które wraz z końcem lata odlatują w cieplejsze rejony. Podczas wesołych zabaw przyjrzymy się kilku spotykanym w mieście (lub na jego obrzeżach) gatunkom wędrującym. A na koniec każdy z nas skleci sobie z gliny i patyków własnego dziwnoptaka!

Zapraszamy serdecznie!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułŚwiadczenie z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy – podsumowanie zmian
Następny artykułGrand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej