17 lutego o godz. 17:00 zapraszamy na koncert walentynkowy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Bilety: 60 -70 zł dostępne w kasie CKIS i online na stronie: ckis.interticket.pl oraz kupbilecik.pl.

Artyści, których Państwu przedstawiamy posiadają bogaty repertuar muzyczny, który trafia bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, ponadto współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi.

Mirosław Szołtysek – prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa “Śląska Perła” Wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną.

Marsa Alam – Profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością. W roku 2023 wydali swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka “Mój magiczny świat” przyniosła ich spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów. 

Teledyski Mirosława Szołtyska jak i zespołu Marsa Alam dostępne na YouTube, profil Szlagiery.TV.

ORGANIZATOR AGENCJA ARTYSTYCZNA ARTE E ARTISTI, MARCIN ANDRZEJCZAKREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł „Piosenki o miłości” reż. T. Habowski – Walentynkowy pokaz filmowy – 14 lutego
Następny artykułWystawa malarstwa – 14 lutego