Reprezentujący tczewski klub bilardowy Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew Jakub Bottcher wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Rozgrywane w łódzkim klubie Frame najważniejsze tegoroczne zawody bilardowe zgromadziły na starcie wszystkich liczących się juniorów w sporcie bilardowym. Zawodnik Arkadii startował w trzech odmianach bilarda, a swój życiowy sukces odniósł w odmianę 8-bil. Kilka lat wytrwałych treningów, starty w ogólnopolskich turniejach Junior Tour oraz zwycięstwa w Pomorskiej Lidze Bilardowej, zaprocentowały dobrą grą i sukcesem na Mistrzostwach Polski Juniorów. Przed juniorem tczewskiego klubu jeszcze dwa lata startów w kategorii junior starszy i otwarta droga do kolejnych sukcesów juniorskich, a w domyśle zakwalifikowanie się do kadry narodowej juniorów. Sukces Bottchera jest tym cenniejszy, iż przypada w roku obchodów 15-lecia klubu Arkadia i jest kontynuacją dobrej pracy szkoleniowej w klubie.

[Arkadia Tczew]REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKonsorcjum Thalesa uzyskało najwięcej punktów w przetargu na wykonanie zintegrowanego biletu dla Pomorza
Następny artykułPogoń “Gościniec nad Wisłą” Tczew piąta w Pucharze Polski w Beachsoccerze kobiet