Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. i Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące możliwości na uzyskanie zwolnienia z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na projekt inwestycyjny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Od 2018 roku cała Polska znajduje się w strefie ekonomicznej, a przedsiębiorcy m.in. z branży produkcyjnej oraz nowoczesnych usług dla biznesu, mogą skorzystać z pomocy publicznej jaką jest zwolnienie z podatku dochodowego.

Pomoc przeznaczona jest dla wszystkich inwestorów, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa oraz lokalizację Zakładu.  Istnieje również możliwość uzyskania decyzji o wsparciu przez Przedsiębiorców, którzy dokonali reinwestycji.

Przedstawimy Państwu mechanizm działania Polskiej Strefy Inwestycji, omówiony zostanie proces aplikacyjny oraz odpowiemy z przyjemnością na wszelkie pytania.

Spotkanie nie potrwa długo, a z pewnością wyniosą Państwo praktyczną wiedzę i dowiedzą się o możliwości na zaoszczędzenie środków pieniężnych z uwagi na planowane inwestycje.

W praktyce:

Mały przedsiębiorca inwestuje 4 mln zł w rozwój swojego Zakładu przez 8 lat. Z tego tytułu dostaje zwolnienie z podatku dochodowego w wysokości 2 mln zł (50% z 4 mln) do wykorzystania w ciągu 12 lat.

To nie jest konkurs, każdy inwestor spełniający kryteria może otrzymać decyzję o wsparciu nawet w ciągu miesiąca.

Na spotkaniu wystąpi dwóch Partnerów: przedstawiciel Brokera ubezpieczeniowego Salomon oraz przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego.

Zapraszamy 19 września br. na godzinę 10:00 do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Link do rejestracji uczestników: https://www.strefa.gda.pl/wydarzenia/120-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-w-tczewie

Po spotkaniu przewidujemy czas na networking oraz poczęstunek. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie podróżnicze: Ola Mae – rowerzystka z przypadku – europejska pętla z kotem Fryderykiem – 29 września
Następny artykułTczewska drużyna na Mistrzostwach Świata w Radioorientacji Sportowej