Urząd Miejski w Tczewie serdecznie zaprasza na spotkanie właścicieli budynków jednorodzinnych, którzy planują dokonać termomodernizacji budynku, w tym dokonać wymiany źródła ciepła.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 31 marca o godz. 16:30 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul. Obrońców Westerplatte 3 – I piętro sala konferencyjna. Uczestnicy zapoznają się z możliwościami dofinansowania w ramach ogólnopolskiego programu „Czyste powietrze” – Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W trakcie spotkania będą udzielane również indywidualne konsultacje dla wszystkich zainteresowanych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i nie wymaga potwierdzenia. Spotkanie poprowadzą pracownicy Urzędu Miejskiego w Tczewie obsługujący program „Czyste Powietrze”.

Informacje odnośnie programu „Czyste Powietrze” udzielane są w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym w każdy poniedziałek od 9:30 do 15:30 oraz czwartek od 12:30 do 16:30 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3 – I piętro, oraz telefonicznie pod nr 58 777 53 41 lub 42.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMiłość na medal – złote jubileusze w tczewskim USC
Następny artykułDodatek osłonowy – wnioski do 31 października