Sobotni wieczór 22 stycznia w Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i przekonaj się sam.

New Way Punk Rock (Golub Dobrzyń)

New Way Punk Rock zespół z Golubia-Dobrzynia, w składzie Marek Malinowski- wokal i bas, Rafał Goryński- gitara, Mateusz Pizoń perkusja. Nagrane dwie płyty APOGEUM i RZECZYWISTOŚĆ oraz zagrane kilkadziesiąt koncertów. Gramy co nam w duszy gra w punkowym klimacie.

HGW Company (Malbork)

Reaktywowany w 2018 jako HGW ©ompany ze Sławomirem Walkiewiczem na wokalu.Po odejściu Piotra Kropidłowskiego-na basie zastępuje go przez jakiś czas Bogusław Ułas.Nie trwa jednak długo i rolę basisty obejmuje Maciej Żuk. W lutym 2020 roku w Creme de la Creme Studio-Tczew zostaje nagrany materiał na płytę “Powyginani “,którą własnym sumptem zespół wydaje w październiku tego samego roku.Całość nakładu sfinansował Sławek.Jednak na początku roku 2021 odchodzi od zespołu i jego miejsce zajmuje Wojtek”Żuczek”Żuchowski.

Obecny skład tworzą:

  • Artur Perkowski – gitara
  • Grzegorz Topuszek – perkusja
  • Maciej Żuk – bas
  • Wojtek “Żuczek” Żuchowski – wokal

Muchomory G. (Gniew)

Punk Rock z Kociewia Jan Novakka-bas, Wals Łoina-git., Morświn-bębny, Chudy-voc.

Bilety: 20 zł

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułGaleria Henryka Kudzio w nowej odsłonie
Następny artykułPoranek Filmowy – seans przyjazny sensorycznie