Prezydent Miasta Tczewa zaprasza do udziału w XI edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku 2022”.

Do konkursu można zgłaszać firmy mikro, małe oraz średnie – wypełniając ankietę zgłoszeniową dostępną na stronie www.dp.tczew.pl w zakładce konkursy.

Wybór „Przedsiębiorcy Roku” nastąpi w dwóch kategoriach mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto „Debiut roku” – dla nowo utworzonych przedsiębiorstw; „Inwestycja/Inwestor roku” – dla nowo oddanych inwestycji lub podmiotów.

Celem Konkursu „Przedsiębiorca roku 2022” jest identyfikacja i promocja lokalnych przedsiębiorstw, wyrobów oraz usług rzemieślniczych dostarczanych na terenie Tczewa wraz z

wyróżnieniem ich wytwórcy lub dostawcy.

Kryteriami oceny w konkursie są:

a) solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów,

b) dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc.,

c) posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym,

d) zaangażowanie w sprawy miasta,

e) CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu,

f) dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Przedsiębiorca Roku 2022”, dyplom wraz z płaskorzeźbą Urzędu Miasta oraz nagroda finansowa. Przewidziane są również wyróżnienia dla pozostałych uczestników konkursu.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursach mają czas do 14 kwietnia 2023 r. na przesyłanie nam swoich zgłoszeń – formularz dostępny na stronie www.dp.tczew.pl w zakładce konkursy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca kwietnia 2023 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Domem Przedsiębiorcy w Tczewie – Biuro Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3 – I piętro tel. 58 777 53 41 – info@dp.tczew.pl www: www.dp.tczew.pl

Partnerzy:

Cech Rzemiosł Różnych w Tczewie

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza o/ Tczew

Pracodawcy Pomorza o/ Tczew.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie z prof. Ryszardem Karczykowskim odwołane
Następny artykułDofinansowanie na wymianę ogrzewania i termomodernizację – spotkanie dla mieszkańców