Zakończyła się X jubileuszowa edycja konkursu „Przedsiębiorca roku 2021” – nagroda przyznawane są corocznie przez Prezydenta Miasta Tczewa dla wyróżniających się na tczewskim rynku przedsiębiorców. Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu odbyło się podczas spotkania z prezydentem Tczewa 7 marca w Urzędzie Miejskim.

Nagrodzeni zostali przedsiębiorcy w kilku kategoriach, mikro oraz małe przedsiębiorstwa,       a także debiut roku, inwestycja i inwestor roku. Pod uwagę braliśmy następujące kryteria: solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów, dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc., posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym, zaangażowanie w sprawy miasta, CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu, dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego.

Przedsiębiorca roku w kat. debiut roku: Kawiarnia-Cukiernia „Marysieńka” Zbigniew Muszyński

Już prawie od trzech lat na tczewskim rynku przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 21 funkcjonuje kawiarnia „Marysieńka”, która wita wszystkich przechodniów w drodze na rynek oraz angażuje się w poszerzenie oferty gastronomicznej w rewitalizowanej starówce. W uznaniu za wkład w rozwój Starego Miasta i wieloletnią działalność na terenie starówki prowadzonej od 1988 r. działalności gospodarczej.

Przedsiębiorca roku w kat. mikroprzedsiębiorca: Auto Serwis Tomasz Waszyński

W uznaniu za kontynuowanie rzemieślniczej tradycji rodzinnej po Tadeuszu Waszyńskim (od 1999 r.) przy ul. Świętopełka 4 oraz wkład w rozwój Cechu Rzemiosł Różnych i kształcenie kolejnych pokoleń młodych pracowników.

Przedsiębiorca roku w kat. mikroprzedsiębiorca: Salon Rowerowy Bogdan Bondariew

W uznaniu za bardzo duży wkład w promocję polityki rowerowej miasta oraz zaangażowanie w konkursie „Rowerem do pracy i innych inicjatywach rowerowych. A ponadto stałe podnoszenie jakości oferowanych usług dla mieszkańców miasta oraz promocję w kraju i za granicą.

Przedsiębiorca roku w kat. małe i średnie przedsiębiorstwa: JK Company Jakub Kukuła

W uznaniu za stały rozwój firmy i marki „Kukuła Healthy Food” na terenie całego kraju, zaangażowanie w sprawy społeczne i ochronę środowiska naturalnego poprzez promocję zdrowego trybu życia (zero waste).

Przedsiębiorca roku w kat. Inwestycja / Inwestor roku: Bud Invest sp. z o.o.

W uznaniu za stały rozwoju marki „Bud Invest” w kraju jak i za granicą. Nowe inwestycje na terenie miasta, w tym rozbudowę zakładu przy ul. Dworcowej. Ponadto marka Bud-Invest stale podnosi jakość swoich usług oraz rozwija się na rynku odnawialnych źródeł energii            i bardzo popularnego w ostatnich latach budownictwa modułowego.

Dziękujemy uczestnikom konkursu, gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom, życząc dalszych sukcesów. Dziękujemy również kapitule konkursu oraz naszym partnerom: Cech Rzemiosł Różnych w Tczewie, Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza o/Tczew oraz Pracodawcom Pomorza o/ Tczew.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMieszkańcy Witten pomagają Ukrainie
Następny artykułWykonanie muralu na elewacji budynku mieszkalnego przy ul. Chopina 26 w Tczewie.