Powitaj jesień wraz z tczewskim Centrum Kultury i Sztuki! Atrakcje czekają na dzieci i dorosłych 17-18 września.

Powitanie jesieni rozpocznie się 17 września o godz. 16.00 Rodzinną Grą Miejską „Z przewodnikiem pod pomnikiem”.

Przygotowaliśmy rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, nie zabraknie zakodowanych zagadek czy rebusów. Wszystkie pytania w Grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki.

O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w zabawie. Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. Link do zapisów: https://forms.gle/xwcWJ93gxcRmWTcWA

UWAGA – Ilość miejsc jest ograniczona!

Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem gry. Czas na realizacje gry macie do soboty, 18 września, do godz. 15.00.

Dla uczestników zabawy przewidujemy drobne nagrody! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Gry biorą też udział w losowaniu 3 dodatkowych nagród – voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 18 września 2021r ok godz. 16.00 podczas plenerowego Powitania Jesieni w Parku za CKIS. Odbiór nagród – voucherów – możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losujemy kolejną osobę/drużynę.

18 września – po raz ostatni w tym sezonie –  bawimy się w plenerze na pikniku rodzinnym!

  • Start – godz. 15.00
  • MIEJSCE – park za Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

W otoczeniu pięknych kasztanowców będziemy witać jesień twórczo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy. Będą kreatywne warsztaty, będzie Zumba Kids i animacje przy muzyce, będą też dmuchańce 🙂

Na koniec całe rodziny zapraszamy na muzyczne powitanie jesieni, czyli koncert Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej. W programie set dla dzieci, połączony z muzycznymi zabawami oraz część koncertowa dla dorosłych.

Gdańska Orkiestra Ogrodowa to zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje muzykę francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką. Specjalizuje się w tematach filmowych, standardach muzyki popularnej i klasycznej. Gra biesiadę oraz muzykę ludową. Zespół tworzą: Czesław Lisowski- akordeon, Halina Król- skrzypce, Marek Gisel- gitara basowa, Dawid Lisowski- perkusja, Marcelina Winczewska- wokal, Leszek Winczewski- wokal.

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPiknik rodzinny na Górkach już za nami!
Następny artykułLaboratorium Dźwięku – spektakl w ramach programu Teatr Polska