W związku z częściowym odmrożeniem, także Centrum Kultury i Sztuki powraca do niektórych wydarzeń z publicznością. Pierwszym z nich jest Poranek Filmowy dla dzieci.

21 lutego o godz. 11:00 w sali widowiskowej CKIS odbędzie się projekcja filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”. Bilety w cenie 10 zł.

UWAGA! Wydarzenie realizowane będzie w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym:

  • Pamiętaj o zakywaniu ust i nosa, bezpiecznym odstępie 2 m.
  • Zdezynfekuj ręce.
  • Przed wejściem wypełnij oświadczenie o Covid.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

(tyt. oryg. „LasseMajas detektivbyrå – Tågrånarens hemlighet”, reż. Moa Gammel, Szwecja, 2020, kategoria wiekowa 6+)

Na tę premierę czekaliśmy chyba wszyscy! Najnowszy film o brawurowych detektywach, oparty na serii książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” autorstwa Martina Widmarka, wreszcie na polskich ekranach.

Tym razem do odnalezienia jest fortuna skradziona z pędzącego pociągu. Listę podejrzanych otwiera znany policji uciekinier z więzienia. Niespodziewanie pojawia się jednak ktoś, kto twierdzi, że ów poszukiwany jest niewinny. Lasse i Maja analizują fakty i zgromadzone dowody. Pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości. Sytuację dodatkowo utrudnia policja, która… zamyka biuro młodych detektywów! Tymczasem zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

[CKiS]REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMagdalena Sobal powołana do reprezentacji Polski U19
Następny artykułHonorowy Patronat Prezydenta Miasta Tczewa