Takiego wydarzenia w regionie jeszcze nie było. Już 10 października 2021 r. w Tczewie odbędą się pierwsze Targi Bienergy Expo_2021. To wydarzenie skierowane nie tylko do indywidualnych inwestorów, ale także do firm szukających innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań. Podczas imprezy, niewątpliwie energetyczną atrakcją będzie pokaz monster trucków – pojazdów gigantów w akcji.


Wydarzenie zostało zaplanowane tak, by przeprowadzić zainteresowanych budową przez wszystkie jej etapy – od finansowania i projektu, przez wykonawstwo, aż po aranżację wnętrza i ogrodu.  Bienergy Expo_2021 to także jedyna szansa, by wejść do wnętrza domów modułowych Bud-Invest Modular.

Planujesz budowę domu? Wiedza i sprawdzeni fachowcy to mocny fundament!

W sześciu strefach w hali i na zewnątrz będzie okazja zapoznać się z nowymi technologiami w budownictwie i trendami w wystroju. Swoje rozwiązania zaprezentują firmy z branży budowlanej, nieruchomości, projektowej, ogrodniczej, producenci okien i drzwi, fotowoltaiki, solar trackerów, pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji, systemów grzewczych, automatyki budowlanej czy aranżacji wnętrz, a także doradcy finansowi.  Krok po kroku, odwiedzający targi zapoznają się z etapami budowy i jej najważniejszymi zagadnieniami.

– Na co dzień obserwujemy, że budowa domu wciąż pozostaje wyzwaniem dla inwestorów, na których czeka szereg poważnych decyzji podczas całego procesu – mówi Piotr Łangowski, prezes Bud-Invest Energy, organizator targów.- Trzeba zaznaczyć, że decyzje te, często mają niemałe znaczenie dla tego, jak będzie funkcjonował dom podczas użytkowania: czy będzie wygodny, komfortowy, niezależny i energooszczędny. Dlatego właśnie stworzyliśmy targi, które zrzeszają wielu sprawdzonych specjalistów, i które będą przeprowadzać inwestorów przez wszystkie etapy budowy domu, oferując najlepsze rozwiązania. Jednego dnia, na jednym wydarzeniu – na wyciągnięcie ręki.

Co jeszcze znajdziemy na targach? Nowoczesne domy modułowe Bud-Invest Modular niewymagające pozwolenia na budowę oraz strefę elektromobilności reprezentowaną przez miejski samochód elektryczny Nissan Leaf z łatwą w obsłudze domową ładowarką samochodową.

Poszukaj partnerów biznesowych

BIEnergy EXPO_2021 to wydarzenie skierowane nie tylko do indywidualnych inwestorów, ale także do firm szukających innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań systemowych do swoich biur i hal produkcyjnych. To okazja do nawiązania współpracy dla instalatorów fotowoltaiki i przedstawicieli branży dekarskiej, elektrycznej i budowlanej.

Naenergetyzowane atrakcje pełne mocy

Na zmęczonych planowaniem budowy i zdobywaniem funduszy czekają niespodzianki pełne wigoru, m.in..: napój energetyczny Kombucha z Yerba Mate – specjalnie stworzony na BIEnergy Expo_2021 oraz strefa gastronomiczna na kółkach. Niewątpliwie energetyczną atrakcją będzie pokaz monster trucków, pojazdów gigantów w akcji. Więcej szczegółów na www.bienergyexpo.pl oraz www.tczew.pl

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Tczewa       

Patronat medialny: Radio Gdańsk   

(inf: organizator)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKoncert chóru Juventus
Następny artykuł17 września – rocznica napaści sowieckiej na Polskę