Chcesz nawiązać współprace, ale do tej pory nie miałeś okazji do spotkania z potencjalnymi partnerami? Przyjdź na Lokalne Forum Międzysektorowe w Tczewie – spotkanie biznesu, organizacji społecznych i samorządu na rzecz zrównoważonego rozwoju Tczewa i powiatu tczewskiego!

UpFoundation wraz z partnerami zaprasza  1. lipca w Tczewie odbędzie się Lokalne Forum Międzysektorowe, podczas którego organizacje społeczne, lokalny biznes oraz przedstawiciele samorządu będą wspólnie zastanawiać się nad lokalnymi wyzwaniami społecznymi na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta Tczewa i powiatu.

Będzie okazja do dyskusji w ramach  panelu dyskusyjnego  o tczewskich wyzwaniach społeczno-gospodarczych z przedstawicielami takich firm i instytucji jak: Flex, Mikrostyk, Urząd Miasta Tczewa oraz Spółdzielnia Socjalnej „Heca”. Uczestnicy z jednej strony będą dzielić się swoimi doświadczeniami we współpracy, ale jednocześnie wspólnie będą szukać odpowiedzi na pytanie, jaka jest recepta na trwałe i skuteczne partnerstwo.  Dodatkowo Tczew odwiedzi lęborska duża firma Farm Frites Poland z  inspirującymi dobrymi praktykami budowania partnerstw między biznesem a organizacjami społecznymi. Zwieńczeniem spotkania będą warsztaty Design Thinking podczas których uczestnicy będą wspólnie kreować nową rzeczywistość na rzecz zrównoważonego Miasta Tczewa i powiatu!

Poczęstunek na spotkaniu serwuje Spółdzielnia Lodziarska „Jasna” – będzie słodko i pysznie. Zapraszamy 1 lipca 2021, godz. 12:00 – 15:30, Sala Obrad Rady Miasta Tczewa, ul. 30 Stycznia 1.

UWAGA! Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Obowiązują zapisy online do 30.06.2021: REJESTRACJA pod tym linkiem: https://lokalneforumtczew.konfeo.com/pl/groups

P.KremerREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpis źródeł ciepła – od 1 lipca można złożyć deklarację!
Następny artykułVIII Tczewskie wieczory organowe – 3 lipca w kościele p.w. Św. Józefa