Studiujesz, pracujesz naukowo, a może po prostu pragniesz poszerzyć swoje horyzonty? Zainteresowanych literaturą popularnonaukową zapraszamy do Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, która z uwagi na obostrzenia pandemiczne proponuje czytelnikom wypożyczenia krótkoterminowe i udostępnia publikacje do domu.

Czytelnia posiada bogaty księgozbiór literatury naukowej i popularnonaukowej z różnych dziedzin wiedzy – pedagogika i socjologia, prawo i administracja, organizacje i zarządzanie, medycyna i psychologia, ekonomia, i in. Zbiory biblioteczne z uwagi na zapotrzebowanie czytelnicze są systematycznie uzupełniane nowościami wydawniczymi, w szczególności z zakresu nauk humanistycznych. W ofercie dla studentów znajdują się podręczniki akademickie do prac dyplomowych, pomoc w wyszukiwaniu źródeł bibliograficznych na dany temat oraz wypożyczenia międzybiblioteczne.

Czytelnicy mogą skorzystać z literatury popularnonaukowej składając drogą telefoniczną 572-779-196 lub mailową czytelnia@biblioteka.tczew.pl zamówienie na publikacje dostępne w katalogu on-line na naszej stronie internetowej: https://mbp.tczew.pl/ .

Książki należy odbierać w nowym budynku książnicy tczewskiej przy ul. Kościuszki 2 na Starym Mieście od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 -18.00, w ścisłym reżimie sanitarnym. Zapraszamy serdecznie

Tekst i foto: Miejska Biblioteka Publiczna w TczewieREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł„Wieczór Panieński Plus” – spektakl
Następny artykułLaurka dla strażaka – wyniki wyzwania plastycznego