17 lutego o godz. 20:00 zapraszamy na koncert Entfloria / Arkadiosh & Wik do Klubu Muzycznego CKiS. Bilety w cenie 20 zł.

Zapraszamy Was na występy dwóch nieszablonowych zespołów! Spędźcie ten wieczór razem z nami, pośród elektrycznych brzmień syntezatorów i dobrego piwa. A może chcecie celebrować walentynki trochę dłużej? Nie ma problemu – możecie wybawić się pod sceną ze swoją drugą połówką.
Przenieście się razem z nami do tajemniczych wnętrz piramid i poczujcie się jak jedni z bohaterów Stranger Things. Gwarantujemy Wam wielowymiarową, muzyczną podróż. Do zobaczenia!

ENTFLORIA:

Ich muzyka to mieszanka wielu stylów – dźwięków wprost z powietrza i z głębi ziemi; rozgrzewająca jak ogień i rześka jak górska woda. Jak sami mówią, grają to, co aktualnie czują, zgodnie z energią z natury; bez szufladkowania i ograniczeń gatunkowych. Łączą świeżość i oryginalność pomysłów, połączoną z czasami surowym, tajemniczym i “oldschoolowym” brzmieniem. Mieszają syntezatory i perkusję elektroniczną z akustycznym brzmieniem gitary, basu i perkusji. A wszystko to okraszone mistycyzmem tekstów, między innymi o bogach, mitologii, naturze, kosmosie, czy starożytnej historii ludzkości.

Skład zespołu:

  • WIKTORIA ŻMUDZKA – WOKAL, SYNTEZATORY
  • FILIP HOPPE – WOKAL, PERKUSJA, GITARA, BAS
  • WIKTOR KARDASIŃSKI – SYNTEZATORY, PERKUSJA, BAS

ARKADIOSH & WIK:

Brzmienia science-fiction z lat 80., połączone z nowoczesną technologią i metalowym zacięciem. Tam, gdzie kończą się syntezatory, zaczyna się nisko strojona gitara.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNieodpłatna pomoc prawna w 2023 roku
Następny artykułBezpieczni w internecie – zajęcia edukacyjne ze Strażą Miejską