23 lipca o godz. 15:00 odbędzie się piknik rodzinny na Kanonce (ul. Warsztatowa).

Rodzinne pikniki to wspólna zabawa na świeżym powietrzu z masą atrakcji. Będzie strefa animacyjna  dla dzieci, kolorowe dmuchańce, pokazy, gry i zabawy przy muzyce, Zumba Kids, konkurencje sprawnościowe, quizy z nagrodami, spektakle teatralne oraz kameralne koncerty.

W programie:

  • Spektakl  „Polowanie na motyle” Teatru Gili Gili  i Teatru Łata
  • koncert  „Piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewa Mirosław Deredas”
  • animacje ruchowe i zumba Kids
  • gra plenerowa Mölkky – ZaGRYFka Tczew
  • darmowe dmuchańce
  • animacje z kolorowa chustą
  • quiz z nagrodami

 Spektakl „Polowanie na motyle”

– to najnowszy spektakl Teatru Łata i Teatru Gili Gil z Poznania, w reżyserii Igora Fijałkowski (aktora Teatru Animacji z Poznania, ubiegłorocznego stypendysty w dziedzinie artystycznej). Łącząc bogate i różnorodne doświadczenia artystyczne aktorów zaprezentujemy spektakl na wysokim poziomie zarówno pod względem formy jak i treści. Artyści chcą w lekki i zabawny sposób, wcielając się w role ogrodowych krasnali, opowiedzieć dzieciom o szacunku do naturalnego środowiska i życia owadów. Jedną z form przekazu będą ogromne formy (lalki) owadów (pająk, motyle, gąsienica), które wzbogacą sferę wizualną przedstawienia, tak bardzo ważną dla młodego odbiorcy.

Koncert „Piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewa Mirosław Deredas”

MIROSŁAW DEREDAS – posiada niesamowity talent wokalny. W trakcie przygody z muzyką śpiewał różnorodne kompozycje od popu poprzez swing, soul, rock’n’roll, country, piosenki i pieśni religijne aż po dance, folk, muzykę cygańską i biesiadną.
Ze względu na swój repertuar przedstawiany jest na koncertach jako Polski Elvis Presley.
Niezmiennie od wielu lat wszystkie koncerty Mirka zarówno kameralne występy, duże recitale czy wielkie plenerowe spektakle wzbudzają niesamowite emocje widzów. Występując na scenie widać różne reakcje ludzi. Bawią się, śpiewają teksty piosenek, tańczą albo ocierają łzy wzruszenia kiedy przebój sprzed lat przypomina rodzinny dom, dzieciństwo, lata młodości i inne sceny z życia.
Koncert składa się niemal wyłącznie z samych wielkich przebojów Krzysztofa Krawczyka. Od najstarszych do najnowszych. Publiczność usłyszy ballady, utwory dynamiczne, bardziej refleksyjne i z przesłaniem.

Data kolejnego spotkania:

20 sierpnia 2023r. – Osiedle Witosa (Górki) – Skwer 750 – lecia miasta Tczewa

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykuł79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – 1 sierpnia, godz. 17.00
Następny artykułLetnie Święto Flagi– piknik rodzinny 5 sierpnia