W najbliższy czwartek w godzinach 16.00-18.00 w kasie Centrum Kultury i Sztuki będzie można kupić z pięćdziesięcioprocentową zniżką bilety na spektakl “Kora. Falowanie i spadanie”.

Cena biletu: 25 zł. Nie przegap okazji!

Kora. Falowanie i spadanie – spektakl

Wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego w Koszalinie

23 kwietnia, godz. 18.00

Sala widowiskowa CKiS

Bilety: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy/ Karta Mieszkańca

Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu “Kora. Falowanie i spadanie”. Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl “Kora. Falowanie i spadanie” reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w BTD kilka lat temu zrealizowała spektakl “Dziękuję za różę”. Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński.

Czas trwania spektaklu: 1h 50min (bez przerwy)

Reżyseria: Alina Moś-Kerger

Premiera: 2021-05-29

Autor: Tomasz Ogonowski

Konsultacje dramaturgiczne: Alina Moś-Kerger

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-OgonowskaKatarzyna Ulicka-PydaAdrianna JendroszekDominika Mrozowska-GrobelnaBeata NiedzielaWojciech KowalskiArtur Czerwiński

Inspicjent: Izabela Rogowska

Scenografia: Natalia Kołodziej

Ruch sceniczny: Bartosz Bandura

Opracowanie muzyczne: Maciej Osada-Sobczyński

Kostiumy: Natalia Kołodziej

Foto: Izabela Rogowska

UWAGA! W spektaklu wykorzystywana jest lampa stroboskopowa!

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKultura w sąsiedztwie – kreatywne warsztaty
Następny artykułNadzwyczajna sesja Rady Miejskiej – 21 kwietnia