2320 wakacyjnych zdjęć obejrzeliśmy dotychczas dzięki konkursowi „Wakacje z aparatem”. Kolejna, trzynasta edycja, zbliża się wielkimi krokami.

W ramach konkursu każdy uczestnik może wykonać od 3 do 5 zdjęć i przesłać je wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia w formie elektronicznej pod adres: a.ujazdowska@fabrykasztuk.tczew.pl Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł, ufundowaną przez Starostę Tczewskiego Mirosława Augustyna – zachęca do udziału w konkursie Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk.

Nagrody przewidziano również za 2. i 3. miejsce oraz wyróżnienia. Są to ufundowane przez Fabrykę Sztuk bony upominkowe o łącznej puli 2450 zł. Ponadto nagrodę główną, w postaci tabletu, dla debiutanta ufundował poseł Kazimierz Smoliński. Z kolei osoba, która wykona najładniejsze zdjęcie Tczewa, otrzyma z rąk Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego dysk przenośny. Dla wszystkich nagrodzonych pakiety darmowych odbitek przekaże Studio Foto Video Tomasz Telefus w Tczewie.

Tradycją już jest, że konkursowi towarzyszy co roku inny temat przewodni. Trzynastej edycji fotograficznych zmagań przyświeca hasło „Dzień dobry”.

Regulamin konkursu dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl

Organizator: Fabryka Sztuk

Partnerzy: Poseł na Sejm RP Kazimierz Smoliński, Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miejski w Tczewie,  Studio Foto Video Tomasz Telefus w Tczewie.

Fot. Emilia Snochowska-Zielińska, zdobywczyni głównej nagrody w ubiegłorocznym konkursie.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFestiwal muzyczny UnderGramy 9.5 – online
Następny artykułBudowa Centrum Wspierania Rodziny przy ul. Podgórnej 8 w Tczewie