Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 13 czerwca do swojego parku przy ul. Wyszyńskiego 10 na koncert z okazji Dnia Dziecka połączony z zabawą. Start o godz. 16.00.

Koncert BAJKOWE MELODIE to muzyczna podróż po bajkowym świecie. Organizatorzy gorąco zapraszają wszystkich miłośników bajek, tych małych i tych dużych na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego usłyszymy znane i lubiane piosenki z filmowych bajek Walta Disneya. W magiczny świat bajek przeniosą nas uczestnicy warsztatów wokalnych działających przy CKIS. Kierownictwo muzyczne – Agata Sowa.

W przerwach pomiędzy bajkowymi podróżami odbędzie się muzyczna zabawa „Jaka to melodia? – piosenki z bajek”. Będą drobne upominki, nie zabraknie też animacji z kolorową chustą oraz dmuchańców! A po koncercie – uczta dla fanów kolorowych proszków! KOLOR SHOT – FESTIWAL KOLORÓW! KOLOR SHOT to szalona impreza z proszkami Holi. O muzyczny klimat zadba DJ Toxic D. Świetna zabawa gwarantowana.

Wstęp wolny!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułStypendium Marszałka Województwa Pomorskiego
Następny artykułDOBRY TARG – nowa formuła wydarzeń w regionie! 13 czerwca łączymy mieszkańców z lokalnymi dostawcami i rzemieślnikami!