19 sierpnia o godz. 20:30 zapraszamy na projekcję filmu “Wieloryb” do parku przy Centrum Kultury i Sztuki. Bilety w cenie 12 zł.

Zapraszamy na film pt. „Wieloryb” w reż. Darrena Aronofsky’ego, niezapomnianego  reżysera „Requiem dla snu”. W filmie zobaczymy lubianego i powracającego wielkim stylu Brendana Frasiera oraz Sadie Sink znaną z roli Max w Stranger Things. „Wieloryb” to zdobywca Oscara za najlepszą rolę męską oraz charakteryzację i fryzury, film otrzymał również nagrodę specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji dla Darrena Arronofsky’ego.

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

„Wieloryb”

Reżyseria: Darren Aronofsky

Produkcja: USA

Gatunek: dramat

Rok produkcji: 2022

Obsada

Brendan Fraser, Sadie Sink, Samantha Morton, Hong Chau, Ty Simpkins

Partnerem letnich seansów pod gwiazdami jest Hotel i Restauracja VELA.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułTurniej piłki nożnej plażowej – 16 i 17 sierpnia
Następny artykułZapraszamy na basen odkryty