Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz prezydent Tczewa i wójt gminy Tczew zapraszają przedsiębiorców na spotkanie dotyczące możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego na 14 lat, z uwagi na projekt inwestycyjny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 czerwca o godz. 10:30 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul. Obrońców Westerplatte 3.

Od 2018 roku cała Polska znajduje się w strefie ekonomicznej, a przedsiębiorcy m.in. z branży produkcyjnej oraz nowoczesnych usług dla biznesu, mogą skorzystać z pomocy publicznej jaką jest zwolnienie z podatku dochodowego. Pomoc przeznaczona jest dla wszystkich inwestorów, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa oraz lokalizację zakładu.  

– Uczestnicy spotkania poznają mechanizm działania Polskiej Strefy Inwestycji, omówiony zostanie proces aplikacyjny oraz odpowiemy z przyjemnością na wszelkie pytania. Spotkanie nie potrwa długo, a z pewnością wyniosą Państwo praktyczną wiedzę i dowiedzą się Państwo, jak zaoszczędzić środki pieniężne z uwagi na planowane inwestycje – zachęcają organizatorzy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji: https://www.strefa.gda.pl/wydarzenia/160-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-z-miasta-i-gminy-tczew

ZapraszamyREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPółkolonie w szkołach podstawowych
Następny artykułBezpieczne wakacje – Jestem bezpieczny!