W związku z prowadzonymi badaniami ewaluacyjnymi Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Miejskiej Tczew na lata 2016-2030 (GPR), zwracamy się z prośbą do mieszkańców Tczewa o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej miasta.

Ankieta jest dostępna on-line pod adresem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/ankieta_mieszkancy_tczew i będzie aktywna do 26 listopada br.
Udział mieszkańców będzie stanowił aktywny wkład w ocenę realizacji tego programu, a przekazane uwagi i sugestie będą odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz przesłanką do podjęcia działań w celu zwiększenia efektywności realizacji GPR. Badanie zasadniczo dotyczy obszaru rewitalizacji, tj. dzielnic Stare Miasto oraz Zatorze, jednakże znajdują się w nim również pytania dotyczące całego miasta.

Zachęcamy również do śledzenia całego procesu rewitalizacji na dedykowanej stronie https://rewitalizacja.tczew.pl/.
Aktualny Gminny Program Rewitalizacji znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.tczew.pl/wiadomosci/1121/wiadomosc/488873/_uchwala_nr_xii992019_rady_miejskiej_w_tczewie_z_dnia_26_wrzesniREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułSpotkanie Koła Poetów w ramach Czytelniczego Rejsu
Następny artykułNa bulwarze nadwiślańskim stanęła automatyczna toaleta