Nowy Akumulator Społeczny to innowacyjny fundusz, który nadaje bieg pomysłom mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do minimum 3-osobowych grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego. Nabór wniosków o dofinansowanie trwa! Do zdobycia maksymalnie 6 000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub do 10 000 zł na rozwój młodej organizacji.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat (lub rodzaj dotacji) i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Nabór wniosków trwa:

  • do 30 kwietnia 2022 – dofinansowanie na lokalne inicjatywy ze sfer pożytku publicznego,
  • do 30 maja 2022 – dotacje na wsparcie rozwoju młodych organizacji.                   

Projekty mogą być realizowane w terminach:

  • od 25 maja do 30 listopada 2022 r. – lokalne inicjatywy ze sfery pożytku publicznego,
  • od 1 lipca do 30 listopada 2022 r. – rozwój młodych organizacji pozarządowych.

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatora: fundacjapokolenia.pl. Bieżące informacje są także na profilu FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Weź udział w dodatkowych spotkaniach informacyjno-szkoleniowych on-line:

21.04. (czwartek) o 18:00 na platformie Zoom – wystarczy kliknąć w link

22.04. (piątek) o 10:00 na platformie Zoom – wystarczy kliknąć w link

Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Fundacja Pokolenia jako lokalny Operator w powiatach gdańskim i tczewskim zachęca do kontaktu – animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski; tel. 58 352 45 46, akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.plfacebook.com/fundacja.pokolenia.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKoncert ukraińskiego zespołu DagaDana
Następny artykułPrace drogowe przy ulicy Retmańskiej