Dom Przedsiębiorcy w Tczewie w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości 2021 zaprasza do uczestnictwa w konferencji.

„Firmy jutra” to spotkanie dla właścicieli firm, dyrektorów i managerów, którzy chcą uzyskać aktualną wiedzę na temat zmian, jakie przed nami. Dokonywać się one będą w różnych obszarach funkcjonowania firm na rynku – na kilku z nich skupimy się podczas zbliżającego się wydarzenia.

Spotkanie zrealizowane zostanie poprzez transmisję online na żywo 9 listopada w godz. 9:00-11:30. Link do zapisów: https://firmy-jutra-konferencja-tp2021-g-i.konfeo.com/pl/groups

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Link do pokoju konferencyjnego przesłany zostanie drogą mailową w dniu spotkania osobom, które zarejestrowały swój udział na tej stronie.

Agenda:

  • godz. 9:00-9:20 – Krystian Jendrzejewski – kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Temat: Co w biznesie piszczy? Sytuacja na rynku i oferta Domu Przedsiębiorcy

  • godz. 9:20 – 9:50 – Marzena Grochowska

Temat: „Kompetencje jutra – to co za chwilę będzie potrzebne w efektywnym biznesie”. Blok poprowadzi Marzena Grochowska, prezeska Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, przedsiębiorczyni. Właściciela dwóch marek szkoleniowych. Kierownik autorskich studiów podyplomowych z brainologii – zarządzania dobrostanem. Od 20 lat wspiera organizacje w kompetencje, umiejętności i wiedzę z zakresu neurowiedzy w procesach biznesowych. Pracuje w międzynarodowym środowisku biznesowym. Promuje innowacyjne technologie AI- foka Paro w celu wspierania dobrostanu. Autorka książki, kursów z zakresu neurowiedzy.

  • godz. 9:50 – 10:20 – Adam Plutowski

Temat: „Marketing jutra w małej firmie. Jak dopasować się do zmian, które dzieją się na naszych oczach i pozostać skutecznym?”. Blok poprowadzi Adam Plutowski, szkoleniowiec i konsultant marketingowy, właściciel agencji prowadzącej komunikację w mediach społecznościowych na zlecenie firm, Social Media Fly.

  • godz. 10:20 – 10:50 – Aleksandra Harasiuk

Temat: „Zawody jutra – roboty, rakiety i śmieci”. Aleksandra Harasiuk, absolwentka zarządzania i marketingu, w ramach działalności Good At Service przygotowywała i wdrażała kompleksowe rozwiązania związane z obsługą klienta- sprzedaży, komunikacji, technologii. Fanka neurobiologii i socjologii, kultury biznesowej i handlowej oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku. Obecnie pełni funkcję Dyrektorki biura Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników. Założycielka Lean in Pomorskie, Lean in Poland. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu.

  • godz. 10:50 – 11:30 – podsumowanie i zakończenie

(DP)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułTczewski Bal Świętych za nami
Następny artykułKajtuś Czarodziej – spektakl dla dzieci