Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, organizator Festiwalu Muzycznego UNDERGRAMY, zaprasza do udziału amatorskie zespoły, które nie posiadają kontraktu płytowego.

Konkurs jest niepowtarzalną okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym jury i zdobyć atrakcyjne nagrody. Dla zespołów przewidziane są nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 8.000 zł brutto (do podziału według oceny jury).

Zgłoszenie powinno zostać wysłane drogą elektroniczną (jlangowski@ckis.tczew.pl), dostarczone osobiście lub wysłane pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10
83-110 Tczew
z dopiskiem „UnderGramy”

Na Wasze zgłoszenia organizator czeka do 17 lipca.

Szczegółowe informacje:
Jacek Langowski tel. 537-527-650, e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie już po raz jedenasty organizuje Festiwal Muzyczny UnderGramy! (w roku 2020 odbyła się edycja online – UnderGramy 9.5). Festiwal odbędzie się 30 lipca w parku za CKiS, położonym przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie. Startujemy o godz. 18.00.

UNDERGRAMY to konkurs przeznaczony dla zespołów amatorskich, nieposiadających kontraktu płytowego. Głównym celem Festiwalu jest promocja ciekawych, nieznanych grup z nurtu szeroko pojętej alternatywy (rock, blues, reggae, metal itp.). Zespoły muzyczne mają ponadto szanse zaprezentować się przed profesjonalnym jury i zaproszoną przez nas gwiazdą.

UNDERGRAMY ma ukazać, iż w Polsce powstaje wiele ciekawych projektów muzycznych, które z różnych względów nie wypływają do tzw. mainstreamu. Z roku na rok Festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich latach otrzymaliśmy zgłoszenia od ponad 500 zespołów amatorskich z 45 polskich miast oraz z zagranicy!

W celu urozmaicenia i podniesienia rangi UNDERGRAMY, corocznie zapraszamy wybitnych twórców polskiej sceny artystycznej. W tym roku, oprócz zespołów konkursowych, na scenie UnderGramy wystąpią zespoły YATRA (zwycięzcy UnderGramy 2021) oraz SPIĘTY.

Festiwal Muzyczny UNDERGRAMY
Konkurs dla zespołów| koncerty: Spięty /Black Mental i Yantra
30 lipca, godz. 18.00
Park za Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10
Bilety: 35 zł, 28 zł z Kartą Mieszkańca Tczewa

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNie wykluczamy, badamy w kobiecym interesie – akcja bezpłatnych badań ginekologicznych startuje w Tczewie
Następny artykułWakacje z Fabryką Sztuk