26 kwietnia został ustanowiony Światowym Dniem Własności Intelektualnej przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) w Genewie, Szwajcarii w celu przybliżenia tematyki własności intelektualnej na całym Świecie. Z tej okazji zapraszamy przedsiębiorców i nie tylko do udziału w bezpłatnych konsultacjach z kancelarią rzecznika patentowego w Tczewie, reprezentowaną przez Joannę Wilczarską-Długi.

Konsultacje odbędą się 26 kwietnia (wtorek) w godz. 10:00 – 12:00 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3 – I piętro sala konferencyjna.

Przykładowa tematyka konsultacji:

– w jaki sposób chronić własność intelektualną,

– co może być objęte prawem wyłącznym w Urzędzie Patentowym RP,

– jakie są procedury związane z ochroną własności przemysłowej w postaci znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych  oraz wzorów przemysłowych,

– jakie korzyści płyną z ochrony własności przemysłowej,

– jak wygląda procedura ochrony również poza granicami Polski.

Joanna Wilczarska-Długi – rzecznik patentowy w Kancelarii Patentowej Wilczarscy Tadeusza Wilczarskiego. Kancelaria Patentowa Wilczarscy Tadeusza Wilczarskiego to rodzinna firma z ponad 30 letnim doświadczeniem specjalizująca się w dziedzinie ochrony własności intelektualnej. Kancelaria Patentowa prowadzi działalność w zakresie zabezpieczenia własności intelektualnej, a w szczególności przedmiotów własności przemysłowej, którymi są między innymi wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe.

Rzecznik patentowy mgr inż. Joanna Wilczarska-Długi, jest absolwentką Politechniki Gdańskiej na wydziale Chemicznym, jest zawodowym pełnomocnikiem przed Urzędem Patentowym RP oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO) w Genewie w Szwajcarii, jest również w trakcie egzaminów głównych European Qualifying Examination (EQE) – na europejskiego rzecznika patentowego przed Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium.

Kancelaria Patentowa Tadeusz Wilczarski

ul. Norwida 12 83-110 Tczew

NIP: 5930201787, REGON: 190968228

tel.: +48 58 5310447 https://wilczarscy.pl/REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNadzwyczajna sesja Rady Miejskiej – 21 kwietnia
Następny artykułKoncert ukraińskiego zespołu DagaDana