16 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór kabaretowy promujący nową płytę „BA” Andrzeja Poniedzielskiego do sali widowiskowej CKiS. BILETY: w cenie 90 zł do nabycia: W kasie CKiS, internetowo: www.ckis.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego, który promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną “BA”. Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy piosenki nie tylko z najnowszej płyty, ale też wiele innych i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza. Wieczór kabaretowy “BA” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Trudno się oprzeć urokowi jego najnowszej płyty “BA”. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości. Andrzej. 

Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba – gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert czy Dawida Podsiadło. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Organizator:

Agencja Artystyczna start

tel. 661 664 887 kontakt@agencja-start.pl

CKiSREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułArkadiusz Kropkowski malarstwo – wernisaż 29 listopada
Następny artykułBezpłatne szkolenia COP dla organizacji w Tczewie