12 drzew posadzonych zostało na Bulwarze Nadwślańskim tworząc tzw. Aleję Miast Partnerskich i Zaprzyjaźnionych.

Jak podkreślił prezydent Tczewa Łukasz Brządkowski, to z jednej strony symbol naszych więzi z innymi miastami, ale też w przyszłości drzewa dawać będą upragniony cień w upalne dni. W sobotę, 27 czerwca, przedstawiciele miast partnerskich i zaprzyjaźnionych goszczących na Tczewskich Sobótkach, dokonali symbolicznego posadzenia drzew. Każda z lip dedykowana jest innemu miastu.



REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWodny plac zabaw otwarty!