19 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert: 40 lat z hakiem Piotra Bukartyka, w którym gościnnie wystąpią: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś do sali widowiskowej CKiS. Bilety w cenie 120 zł.

“Napisać piosenkę próbowałem setki razy. Bywało różnie, ale jeżeli po wszystkich tych próbach zapamiętałeś choćby jedną, to uważam, że  było warto”

Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami – pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

Przyjdźcie spróbować !

Jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego!

Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki i Piotra Bukartyka. Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie lub z zespołem AJAGORE. Ma też swój Fanklub.

To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i – jak twierdzi żona – mógłby trochę schudnąć.

My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!

Gościnnie wystąpią wspaniali i niepowtarzalni:

KRYSTYNA TKACZ

ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI

ARTUR BARCIŚREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułBezpieczne wakacje – Jestem bezpieczny!
Następny artykuł„Jedynka” dziękuje za wsparcie