Po długiej przerwie, na deski Centrum Kultury i Sztuki wracają spektakle. Już 29 maja o godz. 18.00 zobaczymy Osobliwość Panny Rosemary Clooney, spektakl w wykonaniu Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

Być właścicielką pensjonatu nie jest łatwo, tym bardziej jeśli jest się właścicielką pensjonatu w małym miasteczku. Piętrzące się problemy sprawiają, że główna bohaterka Panna Rosemary i jej dwie przyjaciółki, zaczynają odkrywać nowe możliwości zarobku. Droga po wykalkulowany, niewyobrażalny majątek, jaki mają za cel zdobyć, może być długa i wyboista. Dlatego bohaterowie ” Osobliwości Panny Rosemary Clooney” wolą zdecydowanie iść na skróty. Plan jest prosty – wykopać zwłoki z pobliskiego cmentarza – wyciąć nieboszczykom narządy i je sprzedać. Cel? Zarobić dużo, bardzo dużo pieniędzy. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, a to z kolei wywołuje mnóstwo śmiesznych sytuacji i wciąga większe grono obywateli miasteczka i gości pensjonatu. 

„Osobliwość Panny Rosemary Clooney” to czwarta odsłona twórczości Arka Jaronia w Kwidzyńskim Centrum Kultury i pierwsze spotkanie z twórczością tego reżysera w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Po takich tytułach, jak „Dom pozbawiony głowy”, „Rwa Kulszowa” czy bardzo dobrze przyjętym „Roku kamienia” czas na pewną osobliwość, do której reżyser i scenarzysta w jednym, zdążył nas przyzwyczaić. Aktorami tak jak i w poprzednich produkcjach, są mieszkańcy Kwidzyna, którzy zgłosili się do udziału w projekcie z czystej miłości do teatru. 

Obsada: Katarzyna Budnik, Olga Drelich, Angelika Żak, Dariusz Deluga, Anna Topolska, Olga Buczkowska, Aleksandra Wiśniewska, Katarzyna Opacka, gościnnie Arek Jaroń

Bilety: 20 zł dostępne w kasie CKiS.

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułUmyją pojemniki na odpady
Następny artykułTrwa jubileuszowa V edycja konkursu „Rowerem do Pracy”