#tczewpomaga

Ukrainie

W związku z konfliktem zbrojnym, od kilku dni również do Tczewa przybywają obywatele Ukrainy. Wielu mieszkańców natychmiast zaoferowało pomoc chętnie uczestnicząc w różnego rodzaju zbiórkach lub proponując zakwaterowanie. Aby ułatwić kontakt tym którzy potrzebują pomocy i ją oferują utworzyliśmy to miejsce...

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc obywatelom Ukrainy i zadeklarowali różne formy wsparcia. Wszystkie oferty przyjmujemy i będziemy się na bieżąco z Państwem kontaktować w sprawie ich wykorzystania.

INFORMACJE KONTAKTOWE / КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

698 765 659

Telefon czynny w godzinach 7:00-18:00
Телефон працює з 7:00 до 18:00

698 765 519

Telefon czynny w godzinach 7:00-18:00
Телефон працює з 7:00 до 18:00

ukraina@tczew.pl

Wyślij wiadomość do grupy wsparcia
Надішліть повідомлення групі підтримки

Punkt Informacyjny

Wojewody Pomorskiego w Gdańsku
Поморського воєводи в Гданську

AKTUALNOŚCI / НОВИНИ

Piknik polsko-ukraiński na Górkach – 3 czerwca

Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej informuje, że od 1 września 2022 r. realizowany jest projekt zatytułowany  „KLUB IN TEMPO NOVA - szybki szlak do integracji Polsko – Ukraińskiej” dla obywateli z Polski i Ukrainy. Spotkania odbywają się co drugi czwartek w Ośrodku na ulicy Niepodległości 10. W ramach projektu dnia  3 czerwca 2023 r. o godzinie 10:30 (sobota) organizowany jest Piknik na Górkach (Osiedle Witosa).

Wieczór poezji ukraińskiej / вечір української поезії – 24 lutego

Zapraszamy na wieczór poezji ukraińskiej 24 lutego o godz. 19:00 w Klubie Muzycznym CKiS.

Zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci z Ukrainy – nabór

Centrum Kultury i Sztuki ogłasza nabór na zajęcia teatralne i taneczne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą”.

CKiS Tczew otrzymało dofinansowanie „Pomorskie z Ukrainą”

Centrum Kultury i Sztuki od stycznia do czerwca 2023 r. realizuje projekt skierowany do dzieci i młodzieży z Ukrainy finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 14.1 integracja Imigrantów, projekt pn. „Pomorskie z Ukrainą”.

„Dla Ukrainy” – filmy dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na projekcję filmów dla dzieci w ramach projektu „Dla Ukrainy” – programu wsparcia rodzin, który jest dofinansowany z budżetu samorządu województwa pomorskiego i realizowany wspólnie z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska. W ramach projektu odbędą się projekcje filmów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku wczesnoszkolnym.
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
Skip to content